We wtorek rano do Biblioteki w Przybysławicach przybyły postacie z bajek oraz dzielni superbohaterowie. Wszystkie te niezwykłe osoby to przebrani uczniowie klas 1 z Zespołu Szkół w Korzkwi.

Spotkanie z bajką rozpoczęliśmy od tanecznej rozgrzewki, dzieci zaprezentowały kilka znanych im tańców. Później każda postać miała możliwość przedstawić się i opowiedzieć o sobie. Wszyscy zostali nagrodzeni oklaskami i słodkimi upominkami. Później wszystkie postacie ruszyły do tańca. Dzieci bawiły się przy znanych i lubianych utworach. Gdy zebranych ogarnęło zmęczenie, uczniowie rozsiedli się wygodnie na dywanach by odpocząć i coś przekąsić. Później przyszedł czas na konkurs zagadek, w którym każda dobra odpowiedź nagradzana była słodkim cukierkiem. To były bardzo udane zajęcia. Zapraszamy ponownie do biblioteki.

KG