In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

Przybysławice


W środę wieczorem na warsztatach plastycznych w Bibliotece w Przybysławicach kontynuowaliśmy pracę nad naszymi obrazkami przestrzennymi. Po żmudnej pracy z ostatniego tygodnia przyszedł czas na najprzyjemniejszy etap – zdobienie.

Czytaj więcej...


W dniach 25 i 26 kwietnia bibliotekę w Zielonkach odwiedzili uczniowie klas piątych i szóstych z Zespołu Szkół w Zielonkach. Uczestniczyli oni w warsztatach historycznych poświęconych postaci Wiktorii Baranówny - nauczycielki urodzonej w 1910 r. w Zielonkach, która od 1937 r. pracowała na Podhalu, a od 1938 r. uczyła w małej wiejskiej szkole w Morawczynie.

Czytaj więcej...

 

Dziś rano dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Baśniowa Kraina" w Woli Zachariaszowskiej uczestniczyły w lekcji bibliotecznej. Za oknami pogoda zmieniała się jak w kalejdoskopie, raz słońce świeciło jasno, a za chwilę chowało się za chmury.

Czytaj więcej...

 

Święta już za nami, a pogoda raczej nas nie rozpieszcza, ale wiosenny krajobraz możemy stworzyć sami. Na warsztatach plastycznych rozpoczęliśmy właśnie pracę nad obrazem przestrzennym.

Czytaj więcej...

 

Za oknami pogoda w kratkę, ale dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Promyczek" w Brzozówce i Januszowicach były dziś w doskonałym nastroju. Przecież Święta tuż za rogiem.

Czytaj więcej...

 

Nasze spotkanie zaczęło się zwyczajnie, tak jak książka „Karolcia” Marii Krüger, o której dziś rozmawialiśmy w klasie 3 z ZS w Woli Zachariaszowskiej.

Czytaj więcej...


W sobotę przed południem w Bibliotece w Przybysławicach odbyły się warsztaty ceramiczne dla dzieci i rodziców. Naszym instruktorem była pani Magdalena Filipek.

Czytaj więcej...

 

Dziś uczniowie klas 4-6 ze Szkoły Podstawowej w Owczarach uczestniczyli w nietypowych zajęciach bibliotecznych. Ponieważ biblioteka to przestrzeń dla ludzi kreatywnych, o czym przekonali się już wiele razy.

Czytaj więcej...

 

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami i czas powoli zacząć przygotowania. Doskonale o tym wiedzą dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Zielone Nutki" w Trojanowicach.

Czytaj więcej...

 

W środę na warsztatach plastycznych w Przybysławicach kontynuowaliśmy naszą przygodę z wierzbowymi wiankami. Z pomocą przyszedł nam Internet i kilka ciekawych porad od innych pasjonatów.

Czytaj więcej...

 

W środę rano Bibliotekę w Przybysławicach odwiedzili uczniowie klasy "0" z ZS w Korzkwi. Oprócz lekcji bibliotecznej dzieci uczestniczyły również w kolorowych i pachnących warsztatach mydlarskich.

Czytaj więcej...