W dniu dzisiejszym 23.09.2014 powitaliśmy wraz z przedszkolakami z Samorządowego Przedszkola w Węgrzcach astrologiczną jesień.Grupa 5-latków, wychowanków pani Beaty Firlińskiej, przybyła na zajęcia literacko-plastyczne. Dzieci po wysłuchaniu opowiadania pt. ”Jesień Jeżyka”-Zofii Poletyło, podjęły dyskusję na temat zmian zachodzących w przyrodzie wraz z nadejściem nowej pory roku.

Uzbieranymi kolorowymi listkami przystroiły suknię „Pani Jesieni”. Po przerwie na piosenkę i zgadywanki tematyczne w ruch poszły kolorowe kredki.

Dzieci z wielkim zapałem nadały barw jesiennym motywom. Jak przystało na bibliotekę nie mogło zabraknąć oglądania dziecięcych książeczek.

Przedszkolaki zadowolone ze spotkania i słodkiej niespodzianki, obiecały odwiedzić bibliotekę niebawem.