W niedzielny wieczór do Centrum Integracji Społecznej w Zielonkach przybył św. Mikołaj wraz z gąską Zielonką - bohaterką książki wydanej przez naszą bibliotekę na zaproszenie sołtysa Zielonek Władysława Orzechowskiego.

Oczywiście znany wszystkim dzieciom święty zjawił się z workiem pełnym zielonych i gęgających prezentów oraz słodyczy. Wszystkie maluchy wraz z bliskimi uczestniczyły w rozmaitych grach i zabawach, miały również okazję dać się ostemplować gęsim znakiem przyjaciela książki.

Spotkanie cieszyło się dużym powodzeniem, a salę wypełniały radosne śmiechy i okrzyki zadowolenia.

Wszystkie osoby, które chcą zakupić książkę o przygodach zielonej gąski zapraszamy do Biblioteki Publicznej w Zielonkach.

KG

Organizatorem spotkania mikołajkowego było Sołectwo Zielonki.