W piątek 20 stycznia maluchy z Niepublicznego Przedszkola "Baśniowa Kraina" w Woli Zachariaszowskiej uczestniczyły w zajęciach bibliotecznych. Na zewnątrz mróz, ale na spotkaniu atmosfera była bardzo ciepła.

Na początku dzieci wysłuchały opowiadania "Słuchaj i ucz się" Ellie Patterson z serii Dobre maniery. Bohaterem książki jest niegrzeczna małpka, która nie chciała nikogo słuchać. Jednak z czasem przekonała się że często dorośli mają rację. Dlatego postanowiła się poprawić.

Później dzieci wykonały piękne obrazki przedstawiające ośnieżone drzewa. Następne spotkanie już w lutym.

KG