W ten gorący sierpniowy dzień maluchy z Niepublicznego Przedszkola "Promyczek" w Brzozówce uczestniczyły w lekcji bibliotecznej.

Zajęcia rozpoczęliśmy od rozmowy na temat planów wakacyjnych dzieci, przecież istnieje tyle możliwości spędzenia wolnego czasu. Przedszkolaki z utęsknieniem czekają na zaplanowane przez rodziców atrakcje, takie jak wycieczki nad wodę, w góry, wyjazd do dziadków, kino, basen i wiele innych.

Później dzieci wysłuchały opowiadania ze zbioru Bajki dla dzieci. Wesołe przedszkolaki, którego bohaterowie uczestniczyli w uroczystym zakończeniu roku szkolnego w przedszkolu. Na koniec maluchy pokolorowały obrazki przedstawiające plażę.

Dzisiejsze spotkanie szybko się skończyło. Do zobaczenia we wrześniu!

KG