zdjęcie przedstawia uczestników zajęć siedzących przy stolikach
Środa, jak to wiadomo w Kulturotece, to dzień, w którym odbywają się ciekawe zajęcia! Tym razem były to warsztaty prowadzone przez Panią Beatę Godynie-Kapałkę.
Aby w bardziej zorganizowany sposób rozpocząć rok szkolny, tym razem młodzież wykonała fantastyczne organizery na biurku. Były to szczególne zajęcia. Dlaczego? Dziewczęta, pierwszy raz miały okazję, w sposób tradycyjny, użyć gwoździ i młotka, aby złożyć z kawałków drewniany organizer. Jednakże wbijanie gwoździ okazało się tak nieciekawym zajęcie, dlatego, respektując wszystkie zasady bezpieczeństwa, panie Beata szybko pomogła dziewczynkom przekłuć drewienka gwoździarką. A potem już wszystko poszło szybko, Zobaczcie, co ciekawego udało im się zrobić!
Dziękujemy za obecność i do zobaczenia za tydzień!

zdjęcie przedstawia uczestników zajęć siedzących przy stolikach w bibliotece

zdjęcie przedstawia pracę wykonaną na warsztatach