In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

DKK Przybysławice

 


Na dzisiejszym spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki w Szkole Podstawowej w Owczarach było wyjątkowo radośnie i kolorowo. Humoru nie popsuło nam nawet pochmurne niebo za oknem.

Czytaj więcej...

 

"Za każdą fortuną kryje się zbrodnia"

Honore de Balzac

Słowa powyżej doskonale oddają przesłanie jakie zawarł książce Sprawa Rembrandta Daniel Silva. Powieść ta była głównym tematem naszych dyskusji na poniedziałkowym spotkaniu DKK w Bibliotece w Przybysławicach.

Czytaj więcej...

 

Wiosna rozgościła się u nas na dobre, kwitną kwiaty, ptaki wracają z ciepłych krajów. Zbliżają się powoli Święta Wielkanocne. Przygotowania warto zacząć wcześnie, by nie zabrakło nam czasu. Dobrze o tym wiedzą uczniowie z klas 1 i 2 z ZS w Woli Zachariaszowskiej.

Czytaj więcej...

 

Dziś rano w Szkole Podstawowej w Owczarach odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla młodych czytelników.

Czytaj więcej...

 

Dziś rano w Szkole Podstawowej w Owczarach odbyły się zajęcia Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki. Na spotkaniu rozmawialiśmy o książce Kathryn Littlewood Szczypta magii.

Czytaj więcej...

 

W poniedziałek wieczorem w Bibliotece w Przybysławicach spotkały się miłośniczki dobrych książek i smacznej herbaty. Tym razem klubowiczki dyskutowały o książce Ruty Sepetys Wybory.

Czytaj więcej...

 

Dziś rano w ZS w Korzkwi dzieci z klasy "0" uczestniczyły w zajęciach Dyskusyjnego Klubu Książki. Wszystkie dzieci niecierpliwie czekają na wiosnę, by ten czas umilić najlepsza jest ciekawa lektura.

Czytaj więcej...

 

Wszyscy dobrze wiemy, że psa nazywa się najlepszym przyjacielem człowieka. Roman Pisarski w książce O psie, który jeździł koleją opisuje pewnego niezwykłego czworonoga, który mieszkał kiedyś we Włoszech. Dziś właśnie ta lektura była tematem naszych zajęć w ZS w Woli Zachariaszowskiej.

Czytaj więcej...

 

Dziś rano uczniowie klasy 1 i 2 z ZS w Woli Zachariaszowskiej uczestniczyły w lekcji bibliotecznej. Tematem naszych rozmów były koty – niedawno obchodziliśmy światowy dzień tych pięknych zwierząt.

Czytaj więcej...

 

W poniedziałek wieczorem w Bibliotece w Przybysławicach spotkały się miłośniczki rozmów o dobrej książce. Z filiżanką herbaty w dłoniach i z karnawałowymi przysmakami Panie rozpoczęły dyskusję o powieści Kate Atkinson "Jej wszystkie życia".

Czytaj więcej...

 

Dziś rano najmłodsi uczniowie z ZS w Korzkwi uczestniczyli w zajęciach Dyskusyjngo Klubu Książki dla dzieci. Maluchy snuły już plany na ferie które rozpoczną się lada dzień, ale na czytanie zawsze znajdą chwilę czasu.

Czytaj więcej...