In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

DKK Przybysławice

 

Dziś rano w Szkole Podstawowej w Owczarach odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla młodych czytelników.

Czytaj więcej...

 

Dziś rano w Szkole Podstawowej w Owczarach odbyły się zajęcia Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki. Na spotkaniu rozmawialiśmy o książce Kathryn Littlewood Szczypta magii.

Czytaj więcej...

 

W poniedziałek wieczorem w Bibliotece w Przybysławicach spotkały się miłośniczki dobrych książek i smacznej herbaty. Tym razem klubowiczki dyskutowały o książce Ruty Sepetys Wybory.

Czytaj więcej...

 

Dziś rano w ZS w Korzkwi dzieci z klasy "0" uczestniczyły w zajęciach Dyskusyjnego Klubu Książki. Wszystkie dzieci niecierpliwie czekają na wiosnę, by ten czas umilić najlepsza jest ciekawa lektura.

Czytaj więcej...

 

Wszyscy dobrze wiemy, że psa nazywa się najlepszym przyjacielem człowieka. Roman Pisarski w książce O psie, który jeździł koleją opisuje pewnego niezwykłego czworonoga, który mieszkał kiedyś we Włoszech. Dziś właśnie ta lektura była tematem naszych zajęć w ZS w Woli Zachariaszowskiej.

Czytaj więcej...

 

Dziś rano uczniowie klasy 1 i 2 z ZS w Woli Zachariaszowskiej uczestniczyły w lekcji bibliotecznej. Tematem naszych rozmów były koty – niedawno obchodziliśmy światowy dzień tych pięknych zwierząt.

Czytaj więcej...

 

W poniedziałek wieczorem w Bibliotece w Przybysławicach spotkały się miłośniczki rozmów o dobrej książce. Z filiżanką herbaty w dłoniach i z karnawałowymi przysmakami Panie rozpoczęły dyskusję o powieści Kate Atkinson "Jej wszystkie życia".

Czytaj więcej...

 

Dziś rano najmłodsi uczniowie z ZS w Korzkwi uczestniczyli w zajęciach Dyskusyjngo Klubu Książki dla dzieci. Maluchy snuły już plany na ferie które rozpoczną się lada dzień, ale na czytanie zawsze znajdą chwilę czasu.

Czytaj więcej...

 

Dziś rano chwilę przed południem odbyło się spotkanie MDKK w Szkole Podstawowej w Owczarach. Na zewnątrz mróz trzyma, ale w sali numer 2 panowała gorąca atmosfera, a to za sprawą książki Lary Bergen "Zośka Milionerka".

Czytaj więcej...

 

Dziś rano w SP w Owczarach odbyło się pierwsze w 2017 roku spotkanie DKK dla dzieci. Uczestniczyli w nim uczniowie klas 0-3. Za oknem śnieg wirował na wietrze, a młodzi klubowicze słuchali baśni "Stary szewc i krasnoludki" Wilhelma i Jakuba Grimm.

Czytaj więcej...

 

W poniedziałek 9 stycznia odbyło się pierwsze w nowym 2017 roku spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Przybysławicach. Gorącą dyskusję tego zimnego wieczoru wzbudziła książka Meg Wolitzer "Pod kloszem".

Czytaj więcej...