Klubowicze mieli okazję spotkania się z dziećmi z Samorządowego Przedszkola w Bibicach. Przedszkolaki wraz z opiekunkami: Agnieszką Babisz i Joanną Pasek zaprezentowały członkom klubu program artystyczny przygotowany na tę okazję. Deklamacje wierszy, piosenki i tańce spotkały się z aplauzem słuchaczy. Przedszkolaki zostały poczęstowane słodyczami i nagrodzone gromkimi brawami. Spotkanie to miało wymiar integrujący pokolenia oraz ukazania biblioteki jako nowej przestrzeni życia lokalnego.

Wszyscy uczestnicy spotkania mieli okazję zapoznania się z ofertą odbywającego się w bibliotece „Kiermaszu Książki”.
Anna Gzyl