In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

Zielonki

Biblioteka Publiczna w Zielonkach zaprasza wszystkie chętne dzieci w wieku 5-9 lat wraz z opiekunami (rodzice, dziadkowie, starsze rodzeństwo) na warsztaty z dekorowania koszulek pastelami do tkanin, organizowane w ramach „Ferii z Biblioteką 2017”. Warsztaty odbędą się w sobotę 4 lutego w godz. 11:00-12:30.

Czytaj więcej...

Tradycją już stało się to, że nowy rok rozpoczynamy zabawą z decoupage’m, czyli tym od czego nasze warsztaty przed kilkoma laty się zaczęły. Do zabawy w ozdabianie pudełek i butelek nie trzeba nikogo namawiać. Nawet specjalistki od montowania biżuterii tym razem zasiadły przy drugim końcu stołu. Dzięki kilkugodzinnej pracy udało się skończyć dwa pudełka, a kolejne czekają już tylko na pomalowanie lakierem. Dominowała czerń i biel, być może powodem tego jest tegoroczna, uciążliwa zima, która wyjątkowo daje nam się we znaki.

Czytaj więcej...

Radio Kraków wspiera działalność Dyskusyjnych Klubów Książki. W czwartek 12 stycznia została zarejestrowana dyskusja pań z Biblioteki w Zielonkach.

Wszystkich zainteresowanych dyskusją zapraszamy do słuchania relacji ze spotkania w Radio Kraków, w najbliższy czwartek (19.01) po godzinie 22.00. Częstotliwość 101.6 MHz.

Wszelkie informacje tutaj.