Szanowni Państwo, po raz trzeci zapraszamy na profesjonalny plener fotograficzny w roku Stanisława Wyspiańskiego obchodzonym w gminie Zielonki. Piękno kultury ludowej utrwali w kadrach obiektywu pan Ryszard Cabała - fotograf, absolwent i wykładowca Szkoły Kreatywnej Fotografii w Krakowie oraz członek Krakowskiego Klubu Fotograficznego przy NCK. Plener zorganizowany został przez Izbę Regionalną w Zielonkach, a jego  motywem przewodnim będą ludowe stroje krakowskie „od Zielonek” prezentowane w zimowym krajobrazie naszej gminy.

Wszystkich chętnych do udziału w sesji zapraszamy do budynku Biblioteki Publicznej w Zielonkach w najbliższą sobotę tj. 28.01.2017 r. na godz. 9.50. O  godz. 10.00 wychodzimy w teren. Modeli prosimy o przyniesienie ze sobą starych kożuchów i kozaków typu oficerki.

Osoby, które chciałyby wypożyczyć strój z Izby Regionalnej bądź skonsultować się w sprawie stroju zapraszamy od godz. 9.00.

Zapisy chętnych prowadzi biblioteka pod tel. 12 418 41 24 lub e-mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..