W poniedziałkowy wieczór w Bibliotece Publicznej w Zielonkach na uroczystym wernisażu wystawy fotografii spotkały się uczestniczki tegorocznej edycji Warsztatów Fotograficznych dla Mam wraz z rodzinami i przyjaciółmi.

W prezentowanych na wystawie zdjęciach kursantki mogły pochwalić się umiejętnościami zdobytymi podczas trwających rok warsztatów prowadzonych przez fotografki Joannę Kucharską i Annę Musiał. Tematem  przewodnim wystawy są przede wszystkim dzieci, najwdzięczniejsi i najbliżsi sercu modele wszystkich uczestniczek wystawy. Ale nie brakuje też zdjęć krajobrazów, przyrody czy architektury.

Podczas uroczystości dyrektor biblioteki pan Mariusz Zieliński wręczył każdej z uczestniczek pamiątkowy dyplom oraz kwiaty i upominek. W salce komputerowej można też było obejrzeć wyświetlaną rzutnikiem prezentację zdjęć zrobionych podczas wszystkich zajęć warsztatowych.

Nie sposób nie docenić dużego zaangażowania zarówno pracowników biblioteki, jak i uczestniczek warsztatów w przygotowania do wspólnego fotograficznego święta, jakim bez wątpienia był poniedziałkowy wernisaż.

Kolejna edycja Warsztatów Fotograficznych dla Mam już po wakacjach. Zapraszamy.

AM