W czwartek rano w Zespole Szkół w Korzkwi było bardzo wesoło ponieważ dzieciaki z klasy "0" miały pierwsze w tym roku spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki.

Po bardzo głośnym przywitaniu młodzi czytelnicy szczegółowo i celnie odpowiadali na pytania związane z biblioteką i książkami. Oczywiście nie zabrakło rozmowy na temat jesieni, która zagościła właśnie w parkach i lasach rozsiewając kolorowe liście i kasztany.

Pierwsze w tym roku opowiadanie jakiego wysłuchały dzieci dotyczyło owej niezwykłej Pani. Bohaterami historyjki były dwa młode zajączki, zdziwione zamieszaniem w lesie i przygotowaniami do zimy. Dla każdego jesień wygląda inaczej, ale dla wszystkich przynosi wspaniałe dary – rumiane jabłuszka i gruszki oraz pękate pomarańczowe dynie.

Oczywiście na naszym spotkaniu nie zabrakło kolorowanek, piosenek, zabaw i słodkiej niespodzianki. Do zobaczenia za miesiąc!

KG