Chociaż to jeszcze nie święta, nie czas na jedzenie święconek, chrzanu, lukrowanych babek, to w Bibliotece w Węgrzcach zapanował wczoraj bardzo świąteczny klimat. A to za sprawą corocznej już tradycji spotkań Pracowników Biblioteki Publicznej w Zielonkach wraz z Filiami.

Już od samych drzwi wejściowych do węgrzeckiej biblioteki czuć było zapach pyszności, jakie przygotowała gospodyni biblioteki, pani Anna Gzyl. Pięknie udekorowany stół, suto zastawiony, ciepła atmosfera, choć za oknami jeszcze mróz i serdeczne życzenia Dyrektora Biblioteki, pana Mariusza Zielińskiego, do tego słodki, „zajączkowy” upominek i można było poczuć się, jak w prawdziwej rodzinie. Przy dźwiękach pięknej muzyki, dobrych nastrojach i smakowitych wypiekach Naszych drogich koleżanek, czas minął szybko, ale bardzo przyjemnie. A gdy nadszedł czas powrotu do domu, wszyscy życzyli sobie spokojnych i dobrych Świąt.

My również pragniemy życzyć Naszym drogim Czytelnikom zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, spędzonych w gronie najbliższych i przyjaciół. Oby ten czas pozwolił Nam zatrzymać się i pochylić nad tajemnicą Zmartwychwstania.

Wesołego Alleluja!
życzą Bibliotekarze